Registrace

Hlavní závod - 5.11.2022 (9:00 - 15:00)

Squad 1 [obsazenost: 12/12]
 Jiří Bína 'SENIOR18',  Jaroslav Matýsek 'MATYSEK',  Miloš Novák 'MILOS1',  Natalka Novotná 'NATALIE02',  Andrej Novotny 'ANDYS',  Slávek Novotný 'SLAVEK73',  Robert Novotný 'ROBERT09',  Michaela Šerá 'SERA',  Martina Sera 'MSERA',  Jiří Šerý 'SERO',  Fanda Šindelář 'SIFRA89',  Štěpán Tomolya 'TOMOLYA',
Nevyplnili jste IPSC alias nebo má neplatnou délku (3-16 znaků)
Nevyplnili jste jméno
Nevyplnili jste příjmení
@
Nevyplnili jste email
Nevybrali jste kategorii
Nevybrali jste divizi
Nevybrali jste faktor
Pravidla registrace

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadů dle potřeb hladkého průběhu závodu.

V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.

Rozhodčí se registrují po dohodě s RM.

Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Po tomto termínu bude registrace zrušená.
- Neplatí pro organizátory, pomocníky a rozhodčí.

Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informováni o případných změnách.

Squad 2 [obsazenost: 12/12]
 Petr Beníček 'BENNY',  Josef Bulíř 'PEPOS',  Pepa Bulíř 'PEPOS1',  Marek Elstner 'ALBERTCZ',  Albert Elstner 'ALBERTCZ1',  Antonín Jelínek 'JELAN',  Karel Kühtreiber 'KODL',  Petr Polacek 'MITSUCZ',  Petr Polacek11 'MITSUCZ11',  Martin Šenkeřík 'MARTINSEN13',  Martin Šenkeřík1 'MARTINSEN1319',  Yao Yuan 'YAOYAO',
Nevyplnili jste IPSC alias nebo má neplatnou délku (3-16 znaků)
Nevyplnili jste jméno
Nevyplnili jste příjmení
@
Nevyplnili jste email
Nevybrali jste kategorii
Nevybrali jste divizi
Nevybrali jste faktor
Pravidla registrace

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadů dle potřeb hladkého průběhu závodu.

V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.

Rozhodčí se registrují po dohodě s RM.

Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Po tomto termínu bude registrace zrušená.
- Neplatí pro organizátory, pomocníky a rozhodčí.

Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informováni o případných změnách.

Squad 3 [obsazenost: 11/12]
 Michael Bahenský 'BAHNAK',  Pavel Cervenka 'PAVEL1',  Petr Florian 'FLORPE',  Jan H 'JAHA1',  Jan Hátle 'JAHA',  David Kadlec 'AKDK',  Jaroslav Kolář 'KOLI',  František Konrád 'FAKON',  Jaroslav Sokolík 'SOKOL',  Jarda-Pcc Střelec pcc 'KOLI-PCC',  Kateřina Trnková 'HELLSDUCK',
Nevyplnili jste IPSC alias nebo má neplatnou délku (3-16 znaků)
Nevyplnili jste jméno
Nevyplnili jste příjmení
@
Nevyplnili jste email
Nevybrali jste kategorii
Nevybrali jste divizi
Nevybrali jste faktor
Pravidla registrace

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadů dle potřeb hladkého průběhu závodu.

V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.

Rozhodčí se registrují po dohodě s RM.

Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Po tomto termínu bude registrace zrušená.
- Neplatí pro organizátory, pomocníky a rozhodčí.

Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informováni o případných změnách.

Squad 4 [obsazenost: 10/12]
 Anna Horáčková 'HABRA',  Martin Hrubý 'MATAK',  Martin Hrubý ml. 'MATAKJR',  Jan Klíma 'JANKL',  Pavel Klimeš 'PALDA',  Martin Lukeš jr. 'VEVERLEAGUE',  David Nikodym 'DNDN',  Petr Paul 'AAA',  Petr Paul pcc 'AAAPCC',  Martin Sztacho 'SZT',
Nevyplnili jste IPSC alias nebo má neplatnou délku (3-16 znaků)
Nevyplnili jste jméno
Nevyplnili jste příjmení
@
Nevyplnili jste email
Nevybrali jste kategorii
Nevybrali jste divizi
Nevybrali jste faktor
Pravidla registrace

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadů dle potřeb hladkého průběhu závodu.

V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.

Rozhodčí se registrují po dohodě s RM.

Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Po tomto termínu bude registrace zrušená.
- Neplatí pro organizátory, pomocníky a rozhodčí.

Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informováni o případných změnách.

Squad 5 [obsazenost: 11/12]
 Stanislav Beneš 'FERDA',  Jakub Brož 'BROZIK',  Lukáš Duběda 'LOOCAS',  Petr Jansa 'Q71',  Pavel Konecny 'PAVEL007',  Peter Kučera 'KUKO',  Tibor Ladič 'TIBI',  Tibor Ladič prd 'TIBIPRD',  Jiří Pařík 'PARA',  Jan Rataj 'JAN',  Jakub Sládeček 'CUBIC',
Nevyplnili jste IPSC alias nebo má neplatnou délku (3-16 znaků)
Nevyplnili jste jméno
Nevyplnili jste příjmení
@
Nevyplnili jste email
Nevybrali jste kategorii
Nevybrali jste divizi
Nevybrali jste faktor
Pravidla registrace

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadů dle potřeb hladkého průběhu závodu.

V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.

Rozhodčí se registrují po dohodě s RM.

Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Po tomto termínu bude registrace zrušená.
- Neplatí pro organizátory, pomocníky a rozhodčí.

Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informováni o případných změnách.

- rozhodčí 
- pomocník 
- VIP 
- zaplaceno nebo potvrzeno pořadatelem (pomocníci a rozhodčí)
- nezaplaceno
- nezaplaceno s urgencí po 10 dnech