Eggenberg CUP 2021 - 1. kolo

Registrace

Prematch - pátek 28.5.2021 (13:00 - 17:00)

Prematch  (24/20)
Obsazeno
Hátle Jan (PRD), Hemr Jiří (PRD), Janoch Milan (PRD), Švehla Ml. Zdeněk (PRD), Žídek Milan (PRD), Ladič Tibor (REV+), Němeček Zdeněk (REV+), Kolář Jaroslav (STD), Novák Tomáš (STD), Novotný Petr (STD), Švehla Zdeněk (STD+), Ubl Jaroslav (STD),  Liška Antonín (OPN+),  Votoček Miloš (OPN+),  Bárta Ondřej (REV),  Beneš Stanislav (STD),  Florián Petr (STD),  Hruška Matěj (STD),  Konrád František (STD),  Rendl Josef (STD),  Šíp Karel (STD),  Smolka Vlastislav (STD),  Vacko Robert (STD),  Zákostelecký František (STD),

Hlavní závod - sobota 29.5.2021 (9:00 - 16:00)

Squad 1  (10/10)
Obsazeno
Hrubý Jan (REV), Hořejší Josef (CLA+), Zvěřina David (CLA), Hořejší Lenka (OPN+), Bahenský Michael (PRD), Kučera Peter (PRD), Petráň Pavel (PRD), Scherbaum Oto (PRD), Trnková Kateřina (PRD), Hořejší Ml. Josef (STD),

Squad 2  (11/10)
Obsazeno
Lintimer David (PDO), Batíková Dominika (PRD), Nathanielová Nicole (PRD), Šaurová Veronika (PRD), Svoboda Pavel (PRD), Hora Karel (STD), Koblic Jan (STD), Morawski Michal (STD), Pihavková Natálie (STD), Šejvlová Veronika (STD), Ulman Tomáš (STD),

Squad 3  (12/10)
Obsazeno
Říhová Linda (STD), Andrlíková Nikol (PRD), Jurák Jan (PRD), Říha Michal (PRD), Prošek Jan (REV), Dlouhý Michal (STD), Elstner Marek (STD), Hejnová Dea (STD), Karchňák Slavomír (STD), Meca Valdemar (STD), Šenkeřík Martin (STD), Wilk Ivo (STD),

Squad 4  (11/10)
Obsazeno
Svoboda Petr (STD), Bulíř Josef (PRD), Liehne Jan (PRD), Škorpil Aleš (PRD), Batěk Jaroslav (STD), Beníček Petr (STD), Maršík Vladislav (STD), Paul Petr (STD), Petříková Blanka (STD), Sztacho Ondřej (STD), Vltavsky Miroslav (STD),

Squad 5  (11/10)
Obsazeno
Mužík Pavel (PRD), Najmonova Hana (PRD), Rajman Jiří (PRD), Valvoda Marek (PRD), Belfin Dalibor (STD+), Horáčková Anna (STD), Liehne Irena (STD), Liehne Zdeněk (STD+), Liehne St. Jan (STD), Šimeček Jiří (STD), Sýkora Kamil (STD),

Squad 6  (12/10)
Obsazeno
Vinduška Václav (PRD), Tesárek Antonín (PDO), Eret Michael (PRD), Jesenský Daniel (PRD), Kaška Martin (PRD), Novotný Pavel (PRD), Nový Marek (PRD), Petrik Martin (PRD), Filip Stanislav (STD), Kadlec Aleš (STD), Oberländer Martin (STD),  Znamenáček Petr (STD+),

Squad 7  (11/10)
Obsazeno
Samek Petr (OPN+), Cimbůrek Lukáš (PRD), Hrubý Martin (PRD), Klimeš Pavel (PRD), Němcová Petra (PRD), Štádler Robert (PRD), Chmelíček Libor (STD), Chmelíčková Anna (STD), Jungwirth Jan (STD+), Tischlerová Markéta (STD+),  Klíma Jan (STD),

Squad 8  (14/10)
Obsazeno
Bíro Daniel (CLA), Cimbálník Petr (PRD), Janků Jiří (PRD), Nestával Ladislav (PRD), Strunecký Otakar (PRD), Kotrouš Pavel (REV+), Kotroušová Denisa (STD), Zuska Petr (STD),  Vystyd Václav (OPN+),  Fiala Petr (PDO),  Krůta Jan (PDO),  Pilský Patrik (PDO),  Baier Josef (STD),  Vicány Pavel (STD),

- rozhodčí 
- registrováno (nezaplaceno)
- nezaplaceno s urgencí po 10 dnech
- registrováno (zaplaceno)