1. kolo Eggenberg CUP 2020

Registrace

- Rozhodčí
- Dosud nepotvrdili účast
- Potvrdili účast

Prematch - pátek 10.7.2020 (13:00 - 17:00)

Prematch  (17/10)
Neumann Marek (OPN+), Mareš Michal (PDO), Malach Miroslav (PRD), Němeček Zdeněk (PRD), Peka Petr (PRD), Šamalík Josef (PRD), Švehla Zdeněk (PRD), Anne Marie Meca (STD), Čurková Alexandra (STD), Fiala Jan (STD), Galukhina Elina (STD), Hora Karel (STD), Krejčí Martin (STD+), Matoušek Jiří (STD), Meca Valdemar (STD+), Riha Michal (STD+), Švehla St. Zdeněk (STD+),

Prematch - RO  (19/20)
Dvořák Petr (CLA), Liška Antonín (OPN+), Janoch Milan (PRD), Nestával Ladislav (PRD), Kotrouš Pavel (REV+), Hruška Matěj (STD), Novotná Pavla (STD), Novotný Zdeněk (STD), Novotný Zdeněk (STD), Šíp Karel (STD), Smolka Vlastislav (STD), Švadláková Miroslava (STD), Ubl Jaroslav (STD), Chán Marek (CLA), Votoček Miloš (OPN+), Bárta Ondra (REV), Beneš Stanislav (STD), Vacko Robert (STD), Zákostelecký František (STD),

Hlavní závod - sobota 11.7.2020 (9:00 - 16:00)

Squad 1  (10/10)
Altuna Denis (CLA), Kučera Peter (CLA), Hořejší Lenka (OPN+), Chalupová Karolína (PRD), Petráň Pavel (PRD), Scherbaum Oto (PRD), Hrubý Jan (REV), Hořejší Josef (STD+), Hořejší Ml. Josef (STD), Knihova Tereza (STD),

Squad 2  (9/10)
Novotný Jaroslav (OPN+), Rataj Jan (OPN+), Batěk Jaroslav (STD), Elstner Marek (STD), Hátle Jan (STD), Maršík Ladislav (STD), Náprstek Martin (STD), Tham Filip (STD), Vltavský Miroslav (STD),

Squad 3  (8/10)
Janků Jiří (PRD), Biro Daniel (STD), Šindelář Vlastislav (STD), Strunecký Oto (STD), Zuska Petr (STD), Krůta Jan (PDO), Strachota Martin (PRD), Fiala Jiří (STD),

Squad 4  (10/10)
Frýdl Václav (PRD), Jíša Miroslav (PRD), Lisová Kateřina (PRD), Bína Jiří (STD), Bouda Lukáš (STD), Dlouhý Michal (STD), Hejnová Dea (STD), Karchnak Slavomir (STD), Novák Petr (STD), Wilk Ivo (STD),

Squad 5  (10/10)
Caprata Jaroslav (PRD), Mačura Ondřej (PRD), Petřík Martin (PRD), Rajman Jiří (PRD), Červenka Pavel (STD), Hrubý Martin (STD), Irena Liehne (STD), Liehne Zdeněk (STD+), Petřík Jan (STD+), Štadler Robert (STD),

Squad 6  (10/10)
Lintner Luděk (PRD), Marek Přemysl (PDO), Marková Šárka (PDO), Budjač Jakub (PRD), Liehne Jan (PRD), Mužík Pavel (PRD), Najmonová Hana (PRD), Valvoda Marek (PRD), Čečetka Josef (STD), Sýkora Kamil (STD),

Squad 7  (10/10)
Kotek Michal (STD), Hnatko Jindřich (PRD), Nathanielova Nicole (PRD), Pajtl Martin (PRD), Čermák Jakub (STD), Horáčková Anna (STD), Saurova Veronika (STD), Šimeček Jirka (STD), Tichý Ivan (STD), Ulman Tomas (STD),

Squad 8  (10/10)
Baier Josef (STD), Florián Petr (STD), Konrád František (STD), Vicány Pavel (STD), Haluzicky Lukas (PRD), Hrabovský Michal (PRD), Sýkorová Klára (PRD), Žídek Milan (PRD), Mazúch Tomáš (STD), Šurmanová Míša (STD),